Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve

Mobiletler İnsanları Bıktırdı

geyve mobileyler vatandaşı bıktırdıGeyve’de ehliyetsiz gençlerin; egzozu bozuk mobiletlerle mahalle aralarında hız yapmaları, insanları canından bezdirdi.

Motosiklet belkide akıllı kullanınca en seri araçtır diye düşünüyoruz. Amma velaki hiç te öyle olmuyor.Geyve ilçesinde motosiklet kullanıcılarının eksozu sonuna dek açık motor kullanan, yaya kaldırımları motosiklet yoluymuş gibi kullananlardan, kasksız motor kullananların yaptıkları kazalardaki ölümler, yaralanmalar kayıtlarda mevcut.

Görüşlerini aldığımız bir grup Geyveli: “Bir sürü genç; mobiletlerle mahalle aralarında yarış ediyor. Her an kaza olabilir. Ayrıca motorları rektefe olmadığı için aşırı gürültü çıkarıyor. Ailelerin, çocuklarını uyarmalarını ve yetkililerin gerekli kontrolleri yapmalarını istiyoruz. ” dedi.

4327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Mobiletler Vatandaşı Bıktırdı için 4 Yorum

 1. aysu dedi ki:

  tanıdığım birkaç aileye söylediğim halde hiç de umurlarında değil daha bu akşam 155’e aynı şikayette bulundum ;geçen gün yanıbaşımda egzozdan patlama sesi geldi onların hiç umurlarında değil bir de güldüler……ehliyetsiz kasksız motorsiklet kullanmak YASAK değil mi?………..

  • misafir dedi ki:

   artık herşeyin özgürlük adı altında sınırsızca serbest olduğu bir ülkeye geçiş yaptık ne cezası ne ne yakalaması birdaha şikayette bulunma zanlı oluverirsin sakın haaaa

 2. ESNAF dedi ki:

  Trafik de görevli memurların yapabildikleri tek şey hatalı park etmiş araçların silgeçlerini kaldırmak hıı birde hükümet konağı ve meydanda sotede oturup çarşı manzarası izlemek.. bırakın motosiklet denetimini yerlerinden kalkmaktan acizler

 3. erkbulut dedi ki:

  sizlere sonuna kadar katılıyorum.sözüm emniyet yetkililerine.evet bi başıbozukluk var.mobiletlerin eksozlarını çıkarıp,susturucularını söküp sokak aralarında aşırı gürültü çıkararak giden sürücülere ceza yazacaklarına yolda efendi gibi giden vatandaşa ceza yazmak neyin nesi…diyeceksiniz ki kurunun yanında yaş ta yanar.yanmasın efendim..hakedene yaz cezayı.senin görevin hakedene hakettiği cezayı yazmak.keyfine göre ceza yazamazsın…

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle