Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor

YÜZÜCÜLERİMİZİN KEYFİNE DİYECEK YOK..

sakarya-kapalı-yuzme-havuzu-geyveli-yuzucular- (2)Geyve HEM ile Geyve Belediyesinin düzenlemiş olduğu yüzme kursu Sakarya olimpik yüzme havuzunda tüm hızıyla devam ediyor.

Sakarya kapalı Yüzme havuzundaki kursa Geyve’den değişik yaşlarda 2 grup halinde 50 öğrenci katılıyor. Yüzme kursunda ,Suyu havuzu çok seven çocuklar hem yüzmeyi öğrenirken hem de eğleniyorlar. 7-15 yaş arası Yüzme Kursuna katılan öğrenciler Mehmet Çaylı ve Murat Şahin nezaretinde Geyve ilçe merkezinden Geyve belediyesinin tahsis ettiği otobüs ile Sakarya Kent Park içindeki olimpik yüzme Havuzu’na getiriliyor. Kontrolleri periyodik olarak yapılan ve Sakarya’nın en temiz havuzlarından olan Olimpik Yüzme Havuzu’na getirilen çocuklar, Sakarya Elit Akademi Yüzme Kursunun  uzman hocaları Bekir Memiş ve Bahar Dikmenoğlu eşliğinde havuzlara giriyorlar.

Yüzme sporunda  çocukların enerjilerini harcamaları, sosyalleşmeleri ve rahatlamalarında havuzun büyük katkısı olduğu belirtilirken , minik çoçuklarımız havuzda hem yüzmeyi öğrenirken hem de eğlenerek havuz keyfi yaşıyorlar.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3171 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle