Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Minikler “Sincap Tiyatrosu”nu Sevdi…

geyve-orman -işletme-müdürlüğü-ağaç sevgisi-sincap tiyatrosu- (9)Geyve M. A. Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen tiyatro etkinliğine katılan minik öğrenciler gönüllerince eğlendi.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından, Ülke genelinde uygulanan tiyatro günleri kapsamında, İlçede düzenlenen tiyatro gösterisine minik öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

“Orman ve Ağaç Sevgisi” konusunu işleyen güldürü tarzındaki tiyatro etkinliğine, İlçe merkezindeki ilkokulların 1. ve 2. sınıf öğrencileri katıldı. Tavşan Kardeş-Ayı Kardeş-Ormancı-Baltacı tiplerinin oyunlarına minikler de zaman zaman katıldı.

İlçe Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal kısa açıklamasında şunları söyledi: “OGM tarafından Ülke genelinde düzenlenen tiyatro etkinliğinin ilçemiz bölümüne minik öğrencilerimiz ilgi gösterdi. Çok memnun olduk. Ağaç ve orman sevgisini miniklerin anlayacağı bir biçimde sunmak çok doğru bir uygulama. Desteklerini esirgemeyen okul yönetimlerine teşekkür ederim.”

Gösteri sonunda, İlçe Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal ve Merkez Şefi Zekiye Bilin sahneye çıkarak oyuncuları kutladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2207 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle