Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Eylül 2015 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Videolar, Yaşam

Mine ile Mahmut Dünya Evine Girdi.

mine-palacioglu-mahmut-cagri-acilan-evlendi-geyve- (21)İlçemizin sevilen ve saygın öğretmenlerinden İbrahim Açılan’ın avukat oğlu Mahmut Çağrı çıktığı ilk mahkemede davayı kazanarak Mine ile ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Nihal-Arfettin Palacıoğlu çiftinin kızı Mine Palacıoğlu ile sitemiz gönül dostu Kibariye-İbrahim Açılan çiftinin Avukat oğlu Mahmut Çağrı Açılan dünya evine girdi.

Geyve Gültekin Sosyal tesislerinde gerçekleşen ve Genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları düğün töreninde çiftin nikahını kıyan Geyve Belediye Başkan Yardımcısı Latif Cengiz çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Palacıoğlu ve Açılan ailelerinin gelen konuklarını kapıda karşılayarak onları ağırlamanın onurunu yaşadıkları cemiyetlerine ailenin çok sayıda dostu davetli katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar. Genç çiftler yapılan eğlenceler sonunda dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Geyvemedya.com ailesi olarak çiftimizi tebrik eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4417 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Mine ile Mahmut Çağrı Dünya Evine Girdi. için 1 yorum

  1. A.BALCI dedi ki:

    genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle