Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ocak 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Teknoloji, üst Haberler

Milli temizlik ürünü BORON piyasada.

Milli temizlik ürünü BORON piyasada.

Türkiye’de bir ilk… Sadece bor madeninden üretilen temizlik ürünü BORON, dünya bor pazar lideri Eti Maden, tarafından piyasaya sürüldü.

Yüzde yüz doğal mineralli içerikten üretilen BORON, insan ve çevre sağlığını tehdit eden petrol türevi kimyasallar ve fosfat bileşikleri içermiyor. Ayrıca BORON, üretiminden dağıtımına kadar yerli ve milli

Türkiye’den milli hamle!

Gelecek yüzyılın madeni olarak bilinen ve yüzde 73’ü Türkiye’de bulunan bor madeni temizlikte de iddialı hale geldi. Dünya bor pazar lideri Eti Maden, katma değerli yeni temizlik ürününü piyasaya sürdü.

İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT ETMİYOR

Ar-Ge projelerinin sonucu olarak üretilen ‘BORON’ bordan elde edilen boraks, bitkisel sabun, soda aktif oksijen ve benzeri tamamen doğal maddelerden üretildi. BORON; insan sağlığını tehdit etmeyen, fosfat içermeyen çevreye duyarlı, borat özlü milli bir deterjan olarak büyük marketlerde yerini alıyor.

BORON nedir? BORON deterjan fiyatı ne kadar olacak? İşte yeni tanıtılan yerli temizlik ürünü

Eti Maden’in ürettiği doğal mineralli yerli temizlik ürünü ‘Boron’un tanıtımı yapıldı. BORON nedir? BORON fiyatı ne kadar olacak? sorusu merak edildi. Doğal ve sağlıklı temizlik felsefesiyle yola çıkan BORON, gündelik kıyafetlerden, ev tekstil ürünlerine, hassas bebek giysilerinden, endüstriyel çamaşırlara kadar bir çok farklı ürünün temizliğinde rahatlıkla kullanılabilecek.

‘BİR ÜST LİGE ‘BOR’ İLE ÇIKACAĞIZ’
BORON’un özellikleri

• Doğal mineralli temizlik ürünüdür.
• Fosfat içermez.
• Petrol türevi hammaddeler içermez.
• Zaralı kimyasallar içermez.
• Alerjen parfümler içermez
• Anti Alerjik ve Antifungal etki sağlar.
• Çamaşırları yumuşatma özelliği vardır.
• Ön yıkamasız temizlik sağlar.
• Renkleri soldurmadan temizler.
• Kireç çözücü etkiye sahiptir.Kireç çözücü ürünler kullanmanıza gerek kalmadan makinenizi pırıl pırıl yapar ve ömürünü uzatır.
• Evsel ve endüstriyel lekelerin temizlenmesinde etkilidir.

Ürün ambalajında kulanılan malzeme tamamen geri dönüştürülebilir özellikte.

Baskıda kullanılan mürekkep ağır metaller içermeyecek. Doğal mineralli temizlik ürünü BORON; Petrol türevi ve fosfat gibi zararlı kimyasallar ve alerjen parfümler içermez. İnsan sağlığına, doğaya ve çevreye zarar vermeyecek.

Bor mineralleri, birçok farklı şekilde çamaşır temizlik ürünleri, ev veya endüstriyel tip temizleyiciler ve kişisel bakım ürünlerinin üretiminde kullanılır.

Çamaşırlarınızda BORON Etkisi

Ürün içerisinde yer alan bor mineralleri; leke çıkarma işlemini kolaylaştırma ve ağartma, enzimleri stabilize etme, alkali tamponlama sağlama, suyu yumuşatma ve sürfaktan olarak kullanılan malzemenin performansını arttırma gibi faydalar sağlamaktadır.

Doğal Mineralli Türkiye’nin temizlik ürünü

BORON otomatik çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. İçeriğinde Boraks, Soda, Bitkisel Sabun, ve Aktif Oksijen kaynağı hammaddeler bulunmaktadır.

 

1330 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle