Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve İlçesinde SEBAP Toplantısı Yapıldı…

Geyve İlçesi Kültür Merkezinde; Geyve – Taraklı – Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katıldığı SEBAP toplantısı yapıldı.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, SEBAP il Koordinatörleri Kurtuluş Ergün, Niyazi Baliç, Adil Şenol, İrfan Sarık, Geyve kaymakamı İdris Akbıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant katıldı.

İlçe Kaymakamı Akbıyık kısa konuşmasında; İlçedeki eğitim  – başarı seviyesinin mutlaka arttırılması gerektiğini söyledi. Amaçlanan hedefin İldeki hatta Ülkedeki ilkleri yakalamak olduğunu açıkladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nalbant, İlçe geneli ile ilgili bir sunum yaptı. Daha sonra sıra  ile okul müdürleri sunumlarını yaptı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1621 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Milli Eğitim SEBAP Toplantısı Yapıldı… için 1 yorum

  1. Adnan DİNÇER dedi ki:

    Eğitim Geyve de muhteşem bir atılım başlattı.İl, ilçemizdeki tüm kurum olarak kordineli çalışmalarla bir bir çözülüyor.Başta kaymakam beye,MEM VE YARDIMCILARINA TEŞEKKÜR EDERİZ.Sizler üzerinize düşeni yerine geriyorsunuz.BÜTÜN İŞ DUYARLI VELİLERDEDİR.Öğretmenler gereğini yapıyor.Umurbeyden KAZIMPAŞAYA GEÇMİŞ OLDUK.Yeni öğrencilerimle Türkiye birinciliklerini yakalamak en büyük idealim.Onlara daha iyi bir eğitim için sabırsızlanıyorum.İl, ilçe olarak Türkiyede ilk 10 a girmektir.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle