Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Nisan 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

TEOG ÖNCESİ BAŞARI MESAJI

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan yapılacak olan TEOG 2. Dönem sınavları öncesi mesaj yayımladı.

Sevgili Öğrenciler;

26-27 Nisan tarihlerinde TEOG 2.Dönem Ortak Sınavları yapılacaktır.

Sizler normal olarak okulunuzda kendi sınıfınızda, arkadaşlarınızla yıl içerisinde derslerinizden olduğunuz yazılı yoklamanın bir benzeri olan sınavlara tabi tutulacaksınız. Bu sınavlardan alacağınız notlar ve okuldaki başarılarınız katılımı ile bir üst okullara yerleşmiş olacaksınız.

Sizlere önerilerimiz, sınav hakkında olumsuz düşünce ve sohbetlerden uzak durun, diğer günlerdeki gibi okula gitmek için hazırlanın, okullarınızda sizlere rehberlik edecek öğretmenlerimiz olacak ve onların sizlere vereceği tavsiyelere uyunuz.

Sevgili Öğrenciler;

Şunu unutmayınız ki bu sınavlar sadece birer fırsattır. Bu fırsatların bir şekilde telafisi vardır. Sizlerin bu sınava çok iyi hazırlandığınızı ve gayret gösterdiğinizi biliyoruz. Herşeyin gönlünüzce olması temennisiyle başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Değerli Veliler;

Bu sınavın okulda günlük yapılan diğer sınavlardan farklı olmadığını, yararlanılması gereken bir fırsat olduğunu, bu fırsatın kaçırılsa bile hayatta başka fırsatların onu beklediğini bilmeniz gerekir.

Bu zor dönemde çocuklarınıza anlayışlı ve destekleyici davranın. Kaygının yoğunlaşması ile birlikte çocuklarınız kendilerini daha çaresiz hissedebilirler. Çocuğunuzun çabasını fark ederek onu takdir edin.

Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimizi yetiştiren tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ediyorum.

TEOG sınavına girecek öğrencilerimize başarılar diliyor, sınav sonuçlarının ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını dilerken, sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

1687 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle