Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Milletvekili Yavuz, Başkanlarla Biraraya geldi.

“Güç birliğiyle sorunlarımızı çözeceğiz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya’da partisinin il yönetimince yapılan toplantıya katıldı.

Yavuz, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki çalışmaların devam etmediği günde kentte il başkanı, ilçe başkanı ve ilçe başkanlarıyla toplantı yapmayı arzu ettiklerini söyledi. Yoğun bir seçim süreci geçirdiklerini anlatan Yavuz, seçim sonrasına ilişkin değerlendirme yapmak üzere birlikte bir yol haritası belirlemek istediklerini kaydetti.

“TOPLANTILARI SÜREKLİ HALE GETİRECEĞİZ”

İlçelerden ve belediyelerden beklentileri alarak birlikte hareket edeceklerine işaret eden Yavuz, “Bizim bundan sonraki süreçte el birliği ile neleri nasıl yapacağımızı konularını bir bir irdeleyelim ve bundan sonra da bu toplantıları mutat hale getirerek birlik ve beraberlik içerisinde, güç birliği yaparak ilçelerimiz ile ilimizin meselelerine hep birlikte eğilelim. Bunun için de mutat toplantılarla birlikte başlangıç olsun. Her ayın ilk cuma günü bu toplantıyı tertip etmek istiyoruz. Bunun ilkini bugün yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Yavuz, 31 Mart seçimleri sürecinde büyük bir eforla partisinin çıtasını Sakarya’da yukarıya taşıyan ilçe ve belediye başkanlarının her birine teşekkürlerini iletti. Toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yanı sıra ilçe belediye başkanları ile ilçe başkanları katıldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

655 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Milletvekili Yavuz, Başkanlarla Biraraya geldi. için 1 yorum

  1. halis dedi ki:

    hiçbirşey olmasada birşeyler olmuş olabilir…
    820.000 Fark olabilir değilmi Yavuz emice 🙂

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle