Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Milletvekili Uncuoğlu, Geyve’de Bayramlaştı

AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu Geyve’de ki Bayramlaşma törenine katılım gösterdi.

Bayramlaşma törenine AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Ak Parti 27. Dönem Milletvekili adayı, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce, Belediye Meclisi üyeleri, İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve İlçe teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu “Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun. Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza ve tüm Geyvelilere kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

945 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle