Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLMEDİĞİM BİR KONU

şaban dişliAK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile yayın kurulu Başkanımız Raif Ugan ile gelecek planlamaları hakkında konuştu.

Bu sene Milletvekilliği için son dönemini yaşayacak olan Şaban Dişli zaman zaman gündeme gelen Belediye Başkanlığı adaylığı iddiaları hakkında da konuştu.

Dişli,”Buınları bende okuyorum.Ancak şunu söyleyebilirim.Böyle bir düşüncem yok.Belediye Başkanlığı bildiğim bir konu değil.Bilmediğim bir konuda adaylığım da söz konusu olamaz.Ayrıca bu işi son derece iyi bir şekilde yapan Zeki Başkanımız var,o nedenle zaman zaman benim de adımın geçtiği bu iddialar doğru değil”dedi.

Şu an için gelecek planlamasında aktif siyasetin olmadığını belirten Dişli,”2 yıllık bir zaman dilimim var.Bu süreçte Sakarya’nın sorunlarını çözmek için arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımız sürüyor.Ondan sonrası için kesin bir karar vermedim.Zaman içinde değerlendirebilecek konular bunlar”şeklinde konuştu.

buyuk1510

2172 Kez Görüntülendi.
Etiketler: ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle