Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Siyaset, Yaşam

Vekil H.Ali Çelik Geyve Boğazı Köylerinde

OLYMPUS DIGITAL CAMERASakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, vatandaşı yerinde ziyaret çerçevesinde, Geyve ilçesine bağlı boğaz köylerinde dizi köye ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretine Karaçam Köyü ile başlayan Çelik, esnafı ziyaret etti, köylülerle kahvehanede çay içerek sohbet etti. Muhtar Kazım Mercan da ziyaret edilenler arasındaydı. Ardından Nuriosmaniye Köyü’ne geçen vekil burada da halkı dinledi, Muhtar Recep Yıldız’ı ziyaret etti, esnafı selamladı. Şerefiye Köyü’ne uğramayı da ihmal etmeyen Vekil Çelik, bir süre vatandaşla sohbet etti, Muhtar Hayrettin Avcı’yı dinledi. Muhtar Avcı; olabilirliği varsa Vekil Çelik’ten köye daha yakın bir yerden, anayola; giriş-çıkış yapılmasını talep etti.

Köylüler yol sorunun çözülmesini istiyor

Geyve İlçesi’nin köy ziyaretlerinden sonra Vekil Hasan Ali Çelik Pamukova’ya bağlı Bayırakçaşehir’e geçti. Burada kendisine Pamukova İlçe Başkanı Gürsel Işık, İl Genel Meclis Üyeleri Ali Hira, Hüseyin Şen, Başkan Yardımcıları, Hayati Kars, Fatih Akın ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz İri’de eşlik ettiler. Köylüleri tek tek selamlayan Vekil Çelik bir istekleri olup olmadığını sordu.Ziyarette Muhtar Rıza Dumanda hazır bulundu. Ardından sırasıyla Teşvikiye Köyü ve Muhtarı Zühtü Öz, Gökgöz Köyü ve Muhtarı Nihat Erol, Turgutlu Köyü ve Muhtarı Atilla Altınay ziyaret edildi. Turgutlu Köyü’nün vekilden isteği yan yollar oldu. Hem yakıt alımında hem de karşıya geçişlerde büyük sıkıntı yaşadıklarını belirten Muhtar Altınay Vekil Çelik’ten yardım istedi. Vekil Çelik, gereğinin yapılacağını belirterek, gerek köy meydanı ve köy konağı, gerekse cami ve avlusunun tertip, düzeni için muhtar nezdinde köylüyü tebrik etti.

3241 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle