Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Temmuz 2012 | Gündem, Köyler, Manşet, Sakarya, Siyaset

İn Önü Yaylasında Toplantı Yapıldı…

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Koruma sahasında yer alan İn Önü Yaylasında, ‘Orman – Köylü – Kooperatifler ve İlişkileri’ konulu değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya; AKP Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz, Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal, İşl. Müd, Yar. Hakan Ateş, Pamukova Orman İşl. Şefi Savaş Pehlivan, Pamukova AKP İl Genel Mec.Üyesi Hüseyin Şen ve partililer, Hüseyin Köyü Koop.Başk. ve Muhtarı, Mesruriye Koop. Başk. ve Muhtarı, Katırözü Koop Başk. ve Muhtarı ve köylüler, orman muhafaza memurları katıldı.

Birlikte yenilen yemek sırasında, Orman – Köy – Kooperatifler arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi konusunda neler yapılmalıdır konusu seslendirildi ve karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı.

Yemek sonrası sohbetlerde Milletvekili Çelik şunalrı söyledi: ‘Yaylalarımızın günü birlikçi tatilcilere hizmet vermesi çok iyi olur. Yöre insanımız ürettiklerini satarak gelirini arttırabilir. Yaylalarımızın cazibe merkezi haline getirilmesi gerekir. Yöre insanımız, gelen konuklarımıza hizmet ederek hakimiyet sağlayabilir.’

Adapazarı Orman Böl. Müd. Hasan Türkyılmaz kısa açıklamasında: ‘Etkinliklerinize katkımız olsun diyorsanız yardıma hazırız. Özel İdare, Belediye, bizler üzerimize düşeni yaparız. Aceller yaylası bunun sınırlarını çizdi.’ Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1927 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle