Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Nisan 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Milletvekili Dişli,İlçedeki Yatırımları Gezdi.

DİŞLİ, İLÇEDEKİ YATIRIMLARI GEZDİ

Geyve’de yapılan her bir yatırımda imzası bulunan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ilçede yapılan ve devam eden kamu yatırımlarını gezdi.

Yoğun çalışma temposu ve Ankara Gündemi nedeniyle Geyve’den uzak kalan Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Şaban Dişli referandum çalışmalarını da fırsat bilerek bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Geyve’ye geldi.Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın Belediye hizmet binası girişinde karşıladığı Milletvekili Şaban Dişli, Başkan Kaya ile makam odasında bir süre görüştükten Ak Parti Gençlik kollarının EVET çadırını ziyaret etti.

2014-2017 yılları arasındaki kamu yatırımları ile altın yılını yaşayan Geyve’de yapılanları yerinde ziyaret eden Ak Parti Genel başkan yardımcısı Şaban Dişli’ye , Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti ilçe başkanı Muhittin Irmak, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik Kolları başkanı Faruk Koç ile gidilen kamu kurumlarının idarecileri eşlik etti.

Yatırımlar Gezildi

Milletvekili Dişli, ilk olarak ilçemizde yapımı tamamlanan İmam-Hatip Ortaokulunu gezdi.Bölgenin en büyük İmam-hatip ortaokulu olacak binadaki görkemli görüntü konukları adeta büyüledi.Daha sonra temel açma çalışmalarına yeni başlanan Yen Hükümet Konağı alanına geçildi. Tepecikler Mahallesindeki arazi üzerinde çalışmaların hızla devam ettiği görüldü. Milletvekili Dişli ile beraberindekiler yakın zamanda açılması beklenen ve bölgenin en büyük hastanesi olacak yeni Geyve Devlet Hastane inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldılar.İlçeye dört yıllık Üniversitenin gelebilmesinde en büyük avantajlardan olan ve bu dönem hizmete başlayan Geyve KYK yurdunu da gezen Milletvekili Dişli ve beraberindekiler, yurt müdüründen bilgi alıp, öğrencilerle sohbet etti.

Bölgenin Yatırım cenneti

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yapılan hizmetler ilçemizin değerine değer katıyor. Belediye yatırımlarımızın yanında kamu hizmetleriyle de İlçemiz bölgenin yatırım cenneti oldu. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan değerli abim Genel Başkan Yardımcımız Sayın Şaban Dişli’ye ve bu hizmetlerde emeği geçen herkese ilçem adına çok teşekkür ederim, dedi.

Ayrı Bir Öneme Sahip

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ise, Sakarya’nın Güney Bölgesi benim açımdan ayrı bir öneme sahip. Bölgemde yapılan yatırımlar ile ne kadar güçlü bir hükümet olduklarını bir kez daha gördüğünü ifade etti. Milletvekili Dişli, Türkiye’nin bu hızlı yükselişinin önünü set olmak isteyenlerin yollarını kesebilmek için Geyve ile birlikte Sakarya’dan verilecek en yüksek “EVET” oyu Türkiye’nin 16.Nisan sonrası vites büyültmesine neden olacak, dedi.
Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2477 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle