Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık

Milletvekili Dişli’den Geçmiş Olsun Ziyareti

milletvekili-şaban dişli-asansör-kazasında-yaralanan-öğrencileri-ziyareti- (10)Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli Asansör kazası sonrası ilçeye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Önceki gün Geyve İmam hatip Lisesinde meydana gelen asansör kazası sonrası yaralanan öğrencilerimizin tedavisi sürüyor. Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli yaşanan elim kaza sonrası Geyve ilçesine gelerek kaymakamlık ve  yaralıları ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekili Şaban Dişli Önce Geyve Kaymakamlığını ziyaret etti. Burada kaymakam İdris Akbıyık ve Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından karşılanan Dişli kaza hakkında geniş bilgi aldıktan sonra olayın yaşandığı Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Burada İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal ve Okul Müdürü Mehmet Doğan’a yaşanan kazadan dolayı geçmiş olsun dileklerini sundu.

Milletvekili Şaban Dişli Okul ziyaretinden sonra yaralı öğrencilerden ikisinin tedavisinin sürdüğü Geyve Devlet hastanesini ziyaret etti. Burada Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat Akgül ve Hastane Müdürü Özkan Okuyucu tarafından karşılanan Milletvekili Dişli, yaralı öğrenciler Osman Burak Kısa ve Tarık Ayvaz’ı ziyaret ederek doktorlarından tedavi süreçleri ile bilgiler alıp geçmiş olsun dedi. Ziyaret esnasında  yaralı Öğrencilerimiz  Osman Burak Kısa ile Tarık Ayvaz’ın ayaklarındaki şişmelerin inmesi için beklendiği bugün veya yarın operasyona alınacağı belirtildi.

Geyvedeki ziyaretlerini tamamlayan  Milletvekili Şaban Dişli, Adapazarına geçerek Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan yaralı öğrenciler Miraç Demir ve Yavuz Eken’ide ziyaret ederek geçmiş olsun dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

milletvekili-şaban dişli-geyve-geçmiş -olsun-ziyareti-

2765 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle