Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Nisan 2014 | Alt Haberler, Manşet, Sakarya, Siyaset

 Dişli’den Başkanlara Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Adapazarı, Serdivan, Hendek, Sapanca, Belediye Başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

MİLLETVEKİLİ DİŞLİ’DEN YUSUF ALEMDAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİMilletvekili Şaban Dişli, 30.Mart yerel seçimleri sonrası belediye Başkanı seçilen  Adapazarı Belediye başkanı Süleyman Dişli, Serdivan Belediye başkanı Yusuf Alemdar, Hendek Belediye başkanı Ali İnci ve  Sapanca, Belediye Başkanı İbrahim Yılmazer’i makamlarında ziyaret ederek  hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Milletvekili Dişli’yi makamında ağırlayan başkanlar , Şaban Dişli ile güncel siyasi konular hakkında yaptıkları sohbette,  yerel seçim sonuçlarını da değerlendirdi. 30 Mart yerel seçimlerini il bazında değerlendiren Dişli, Sakarya’da kazanılan başarının tesadüf olmadığını, milletin ülke genelinde olduğu gibi; çalışan ve hizmet eden belediyecilik anlayışını desteklediğini ve Sakarya’nın da bunun en güzel örneği olduğunu söyledi.

Milletvekili Şaban Dişli’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren belediye başkanları, “Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli’ye yoğun çalışma temposuna rağmen gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize, hemşehrilerimize en güzel hizmetleri sunmaya, çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2441 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle