Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Milletvekili Dişli Seçim Bölgesinde

Milletvekili Dişli Seçim Bölgesinde

Ak Parti’nin Geyve’li  Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Şaban Dişli seçim bölgesi Geyve’ye gelerek Anadolu Lisesi 1116 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Genel Başkan Yardımcısı Dişli’ye sandık ziyaretlerinde , Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya , Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak eşlik etti. Her gittiği sandık bölgesinde sıcak ilgiyle karşılanan Ak Parti Genel Başkan yardımcısı milletvekili Şaban Dişli Sandık başkan ve üyelerine kolaylıklar dileyip vatandaşlarla sohbet etti.

Sakarya’nın şu ana kadar beklentileri yönünde göründüğünü belirten Dişli, “Ondan da önemlisi, Türkiye genelinde de çok pozitif bir hava var. Çok sakin geçmesi ayrıca sevindiriyor. Gerek sayın Cumhurbaşkanımız, gerekse sayın Başbakanımız zaten, ‘Milli iradenin tercihi neyse onu en kısa zamanda en iyi şekilde uygulayacağız.’ diyor. İnşallah sadece Türkiye için değil, bu coğrafya ve gönül coğrafyamız için de hayırlı sonuç çıkar. Ne sonuç çıkarsa çıksın, en hayırlısı olacağına eminiz.” diye konuştu. 

Dişli, bundan sonra hızla ekonomiye konsantre olacaklarını ifade ederek, şunları kaydetti: 

“İnşallah pazartesiden itibaren Türkiye’de çok daha güzel hava olacak. Hem sakin geçmesi hem de beklentilerimizin her geçen dakika daha iyiye gitmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Sakarya’da katılım oranı oldukça yüksek. Herhalde yüksek bir katılım olacak gibi görünüyor. Değişik illerdeki milletvekili arkadaşlarımı da aradım. Onlar da ‘Katılım ve hava çok iyi.’ diyorlar. 

Tabii biz çok örgütlü bir partiyiz, teşkilatımız çok canlı. Tüm sandıklarda arkadaşlarımız hem sandık kurulunda hem de dışarıda görevdeler. Katılımın iyi olduğunu söylüyorlar. Ne sonuç çıkarsa çıksın, Türkiyemiz, coğrafyamız ve gönül coğrafyamız için hayırlı olsun. Bundan sonra artık önümüzde inşallah siyasi kriz beklentisi, ‘öyle olacak, böyle olacak’ beklentisi olmadan, ekonomiye konsantre olup kaldığımız yerden hedeflerimize ulaşırız.”

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1943 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle