Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Başkanlardan Atabek’e ziyaret

6R79m3.p1Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın yardımcılığı görevine atanan Çiğdem Erdoğan Atabek’e ziyaretler sürüyor.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ve beraberinde Geyve Belediye başkanı Murat Kaya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ile  birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcılığına atanan Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Milletvekili Dişli; “Bakan Yardımcımız Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek hanımefendiye görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor başarılar diliyorum. Vatanımıza ve milletimize hizmet etme noktasında bütün gücüyle çalışacağından hiç kuşkumuz olmayacaktır. Millete hizmet yolunda gereken bütün çalışmaları mutlak layığı ile yapacaktır.” dedi.

Belediye Başkanları Kaya ve İnci ; Atabek’in Bakan Yardımcılığı görevine atanmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek “Kendilerine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Şaban Dişli ve Belediye Başkanları Murat Kaya ile Ali İnci’ye teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

c4f609b5ba

2187 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle