Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Eylül 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Milletvekili Atabek, Geyve’de Bağ Bozumu yaptı

Ak Parti Sakarya Milletveli Çiğdem Erdoğan Atabek, Ak Parti Geyve İlçe Danışma meclisi toplantısına katılımının ardından ilçenin meşhur üzüm bağlarında Bağ bozumu yaptı.

Danışma Meclisi Toplantısına katıldı

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Geyve’ye geldi.Geyve Sosyal Gelişim merkezinde düzenlenen Ak Parti ilçe Danışma meclisi toplantısına katılan Atabek, burada Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlarla bir araya gelip istişarelerde bulunarak muhtarlara hediyelerini takdim etti.

Sosyal tesislerde İnceleme

Milletvekili Atabek, Danışma Meclisi toplantısı sonrası beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe başkanı Abdullah Özdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bağ Bozumuna katıldı.Konuk Milletvekili Atabek ve beraberindekiler Bağ bozumu sonrası Geyve’nin yöresel ürünlerinin kadınların eliyle işlendiği ve “GEYVA” markasıyla üretimin yapıldığı Geyve Yöresel ürünler Üretim Merkezi ile geçtiğimiz ay kafe kısmı açılan Geyve Belediyesi Nehir Park Sosyal Tesisleri’ni gezip incelemelerde bulundu.

Üzümümüzünde Ayvamız Kadar Tadı ve Kokusu Muhteşem

Ziyaret sonrası izlenimlerini sosyal medya hesabından paylaşan Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, , Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız ile Geyve’mizde ayvadan sonra üretimi çok olan üzümün bağ bozumunu gerçekleştirdik. Rabbim çiftçimize bol bereket versin inşallah.Üzümümüzde ayvamız kadar tadı ve kokusu ile muhteşem.Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezini gezip emektar kadınlarımızı ziyaret ettik. Kadın elinin değdiği her yerde başarı vardır. Son Olarak da hizmet alanları projesi tamamlanan açılan Geyve Belediyesi Nehir Park Sosyal Tesisleri’ni gezip incelemelerde bulunduk.Geyve’de değişim göze çarpıyor.Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1563 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle