Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Bilek Güreşli Seçim Ziyareti

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İhsan Yavuz Geyve’de devam ettiği seçim çalışmalarında  köy ziyaretinde bir genç ile bilek güreşi yaptı.

ak-parti-milletvekili-ali-ihsan-yavuz-geyve-ovasi-koylerini-ziyaret-etti- (5)Seçim çalışmaları nedeniyle ilçelerde saha çalışmalarını sürdüren AKP Milletvekili Adayı Ali İhsan Yavuz, Geyve’ye geldi.

Milletvekili Adayı Ali İhsan Yavuz’un Çengel ve Bozören Köyü ziyaretlerine Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Ak Parti yöneticileri ile Ak Parti Gençlik teşkilatı tam kadro katıldı.

Geyve ilçesinde yaptığı seçim çalışmalarında bir takım köy ziyaretlerinde bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İhsan Yavuz, Çengel ve Bozören köylerinde seçmenlerle buluştu. Yavuz Çengel köyünde bir genç ile bilek güreşi yapmayıda ihmal etmedi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İhsan Yavuz’un, köylülerin sorunlarını tek tek not ettiği görüldü. Milletvekili adayı Yavuz yaptığı ziyaretlerde: “7 Haziran seçimi Türkiye için eşiktir, milattır. Yeni Türkiye’nin temeli 7 Haziran seçimlerinden sonra inşa edilecektir” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2404 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle