Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Recep Soytürk Geyve’de

recep soyturk-ak parti-milletvekili-aday adayı-geyve-ziyareti- (4)AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Recep Soytürk, Geyve’de vatandaşlarla buluştu, sivil toplum kuruşlarını ve 30 yıl önce mezun olduğu Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.
VATANDAŞ VE STK BULUŞMASI
AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Recep Soytürk, Geyve’de gün boyunca çeşitli temaslarda bulundu.İlçede vatandaşlarla buluşan Soytürk daha sonra sırasıyla Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur, Geyve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Aykut Yurt, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık’ı ziyaret etti. Esnaf ve vatandaş buluşmalarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Soytürk, bu ziyaretlerinde kısaca hedeflerini ve projelerini anlatma fırsatı buldu.
ESNAF VE TİCARET ŞEHRİ SAKARYA

recep soyturk-ak parti-milletvekili-aday adayı-geyve-ziyareti- (6)
Esnaf Odası ziyaretlerinde konuşan Soytürk, “Esnafımız ekonomimizin can damarı ve dinamosudur. Son yıllarda esnaf ve sanatkarlarımızın desteklenmesi adına hükümetimiz tarafından büyük destekler sağlandı. Kredi faizleri aşağı çekildi, 3D modeli (Değişim, dönüşüm ve destek) ilgili bakanlıklarımız tarafından hayata geçirildi. KOSGEB ve MARKA desteklerinde devletimiz artık esnafımızın, işverenin ve kendi işini kurmak isteyenlerin yanında. Ticaret ve esnaf şehri olan Sakaryamızda kendi ve nam hesabına çalışarak devlete katkı sağlayan, istihdam sağlayan esnaf ve sanatkarlarımız için bizlerde gerekeni yapmaya çalışacağız” dedi.
MUHTARLARIMIZ HİZMET ORTAKLARIMIZ

recep soyturk-ak parti-milletvekili-aday adayı-geyve-ziyareti- (3)
Muhtarlar buluşmasında Geyve Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Pınar, “Recep Soytürk’ü yakından tanıyoruz. Burada hep birlikte muhtarlarımızla işbirliği içinde köylerimize İl Özel İdare Genel Sekreteri iken hizmet etmeye çalıştı. Biz kendisinden çok memnunduk, inşallah Ankara’da görürürüz” dedi. Muhtarların en büyük hizmet paydaşları olduğunu vurgu yapan Soytürk, “Muhtarlarımız devletle-millet arasında köprü vazifesi gören kişilerdir. Hizmetin daha da hızlandırılması adına muhtarlarımız yerel yönetimlerin hizmet ortaklarıdır” dedi.
OKULUNDA ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

recep soyturk-ak parti-milletvekili-aday adayı-geyve-ziyareti- (5)
Soytürk, daha sonra Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve belediye meclis üyeleri ziyaret etti. Kaya yaptığı kısa konuşmada, “Geyve’de yapılan hizmetlerde hangi taşı kaldırsanız altından Recep Soytürk çıkar” diyerek kendisine çıktığı yolda başarılar diledi. Kendisinin okul arkadaşı olan Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık’a ise nezaket ziyareti yapan Soytürk son olarak mezun olduğu Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Özel İdare Genel Sekreteri olarak görev yaparken mezun olduğu okulun yapımında imzası bulunan Soytürk, burada ders bitimi sonunda öğretmenlik yapan arkadaşları ile İmam Hatip öğrencileri ve GIMDER yönetimiyle buluştu. Okula gittiğinde çiçeklerle karşılaşan Soytürk zaman zaman da duygu dolu anlar yaşadı.
30 yıl önce mezun olduğu okulun yapımına katkı sağlayan Soytürk’ü karşılayan öğrenciler kendisine çiçek vererek, ” Okulunuza hoş geldiniz” dedi.Yeni tamamlanan okulu inceleyen eksiklikler hakkında bilgiler alan Soytürk, yeni yapılan okul hakkında teknik bilgi almasının ardından İlçeden ayrıldı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

3134 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Recep Soytürk, 30 Yıl Önce Mezun Olduğu Okulda için 1 yorum

  1. rezillik dedi ki:

    ne kadar utanmaz bir durumu olağanmış gibi yayınlıyorsunuz… adam adını bile anmaya gerek duymadığım partiden aday olmuş ve siyaseti okula karıştırarak imam hatip okulunu ziyaret ediyor… bir başka partinin adayını okula sokun da görelim… devlet memurunun siyaset yapması ve o mekanlarda bulunması suç iken orada bulunan adayın peşinden koşan memur şahıs ( o kendini biliyor ) hakkında işlem yapın da görelim bakalım…

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle