Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Milletvekili Adayı Kaya’dan Tebrik ve Teşekkür

Kaya’dan Tebrik ve Teşekkür

MHP Sakarya Milletvekili adayı Şerafettin Kaya, 24 Haziran seçimleri sonrası kutlama ve teşekkür mesajı yayımladı.

Kaya Mesajında;

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan, necip milletimizin cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminden ziyade kendi kaderine oy verdiği, 2023 vizyonuyla 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyarak ülkeyi dünyada süper güç yapmanın önünü açacak olan Cumhur Başkanlığı Hükümet Sistemi’nin Büyük Türk Milleti’ne hayırlara vesile olmasını dilerim.

Şahsımı Cumhur İttifakı’nın MHP. Sakarya 27 ncı dönem milletvekili adayı olarak kabul eden sayın genel başkanım Devlet BAHÇELİ’ye, kutlu davamızın otağı MHP. Genel Merkezi ve Sakarya İl Teşkilatı’ma teveccühlerinden dolayı minnet ve şükranlarımı arz ederim.

Seçim çalışmalarında maddi-manevi desteğini esirgemeyen MHP. Sakarya ve Geyve Seçim Komisyonu’na, İl ve ilçe teşkilatlarına, Ülkü Ocakları il ve ilçe teşkilatlarına, İl ve ilçe kadın kollarına, tek tek adını zikredemediğim il dışındaki ve Sakarya’lı vefalı ülküdaşlarımıza, halkımıza, eş-dost, akraba, arkadaş tüm gönül dostlarıma, gündüz saat 10;00’dan gece saat 02;00’ye kadar 7/24 yanımda olan hayat arkadaşım değerli eşime de en kalbi duygularla minnet ve şükranlarımı sunarım. Allah razı olsun, Varolasınız!

Bu süreçte kırgınlıklar yaşandı ise kırılan ve hakları geçen, üzerimde emeği olan herkesin kul haklarını helal etmelerini istirham ediyorum. Benim ise varsa hakkım mensubiyetiyle onur duyduğum Büyük Türk Milleti’nin ve Ülkücü Hareketi’n neferi olarak peşinen ödenmiştir, kat kat helal olsun…

Ülkücünün asli görevi vatanını karşılıksız sevmek, ödülde geride çilede önde olmaktır, Türk Milletinin bekasına, Türk İslam Ülküsü’nü Kızılelma yolunda cihana hakim kılmaktır.

Cumhurbaşkanlığı seciminde sağduyunun sesi olarak kazanan sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve milletvekilliği de seçiminde MHP.nin Ötüken ruhlu Oğuz soylu milletvekilleri başta olmak üzere vatan-millet sevdalısı tüm vekilleri tebrik ederim. Seçilemeyen adayları da ayrıca tebrik eder emeklerinden dolayı şükranlarımı arz ederim…

Bundan sonraki hayatımda MHP. ve ülkücü hareketin emrinde nefer olarak devam etmek üzere herkese tekraren en kalbi duygularla minnet ve şükranla saygılar sunarım…

Smmm Şerafettin KAYA
MHP Sakarya Mv Adayı

1810 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle