Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sakarya, Siyaset

MİLLETVEKİLİ ADAYI İSEN GEYVE’DE

AK PARTİ-MİLLETVEKİLİ-ADAYİ-MUSTAFA -İSEN-GEYVE-BAGLARBASİ-BOGAZKOY-MAHALLELERİNİ-ZİYARET-ETTİ- (1)Milletvekili Adayı İsen, Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam eden AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa İsen Boğazköy, Bağlarbaşı ve Yukarı Bağlarbaşı mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Gittiği Geyve İlçesi Bağlarbaşı mahallesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı İsen, partisinin İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Belediye Meclis Üyeleri ve beraberindeki partililer ile birlikte Bağlarbaşı sonrasında Yukarıbağlarbaşı ve Boğazköy mahallesine ziyarette bulundu. 

“Çok Daha İyi Seviyelerde Olacağız”

Sakarya’nın zenginliklerinin şehri çok daha iyi seviyelere getireceğini belirten İsen, şehri ayağa ancak gayretli AK Parti kadrolarının kaldıracağının altını çizdi. 12 yıl boyunca şehirlerin değil ilçelerin hatta mahallelerin önemli hizmetlerle buluştuğunu paylaşan İsen, “Sakarya’mızın her ilçesi kendine has önemli değerlere sahip. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği görevini 7 yıl boyunca sürdürdüğünü vurgulayan Prof. İsen, “Türkiye’nin en üst bürokratı olarak görev yapmak şahsıma nasip oldu. Birikimlerimi ve tecrübelerimi şehrim için kullanmak istiyorum. Sakarya’mız tarım bakımından Türkiye’nin ikinci verimli ovası. Sanayisi ve ticareti hızla gelişiyor, yeni yatırımlar ve lojistik altyapı hamleleri ile şehrimiz bambaşka seviyelere gelmiştir. Önümüzdeki 5 yıl Sakarya’mız için çok önemlidir. Bu 5 yıl içinde alınacak kararlar, Sakarya’mızın 50 yılını etkileyecektir. Şehrimizin başarı reçetesini inşallah biliyoruz” şeklinde konuştu.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1408 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle