Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Soytürk; Ben Fahri Geyveliyim”

ak parti-sakarya-milletvekili-aday-adayi-recep soyturk-geyve-ziyareti- (1)

AK Parti Milletvekili aday adayı Recep Soytürk, şehrimizin tüm ilçelerin ayrı ayrı değerleri ve özellikleri bulunduğunu söyleyerek, “İlçelerin özelliklerine göre ortak bir hedefle, stratejik planlar geliştirerek daha iyi bir Sakarya’yı yatırım ve hizmetlerle inşa edeceğiz” dedi.

Vatandaş buluşmalarını Geyve’de sürdüren AK Parti Milletvekili aday adayı Recep Soytürk, esnafın, çiftçinin ve vatandaşların sıkıntı ve anılarına ortak oldu.

recep soyturk-geyve- (1)

IRMAK VE KAYA

Seçim çalışmaları kapsamında sahaya inerek vatandaş buluşmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Recep Soytürk, Geyve’de ziyaretlerde bulundu. İlk olarak AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret eden Soytürk, bu ziyaretlerde istişarelerde bulunmasının ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe Başkanı Irmak ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyaretlerde Soytürk, Geyve halkı ve esnafıyla sohbet ederek dertlerini dinledi, AK Parti’ye destek istedi.

recep soyturk-geyve- (2)

ANILARA ORTAK OLDU

Öğrencilerle, esnafla, işçilerle ve çiftçilerle bir araya gelerek sorunları dinleyen Soytürk, Geyve ve bölge hakkında istek ve önerileri dinledi. İşçilerin çalışma hayatında yaşadıkları sıkıntılarını aktardığı, esnafın fotoğraflara yansıyan anılarına ortak ettiği ve  öğrencilerin okulda yaşadıklarını dinleyen Soytürk, zaman zaman seçim çalışmasından daha çok hoş sohbetlerin hakim olduğu bir gün geçirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Soytürk, mezun olduğu Geyve İmam Hatip Lisesinden arkadaşlarını da ziyaret etme fırsatı buldu.

recep soyturk-geyve- (8)

BÖLGESEL PLANLAMA

Sohbetlerde Sakarya ile ilgili düşünce ve çalışmalarını anlatan Soytürk, “Şehrimizin neresinden baksanız ayrı bir güzelliği ve önemi var. Sahilleri, nehri, gölü, yaylası, doğası, sanayisi, tarımı, turizmi, tarihi ve kültürü var. Her bölgenin özelliklerine göre şehir planlaması yapılmalıdır. Kentte ilçelere özel olarak özelliklerine uygun stratejik planlar üzerinde durulmalıdır. Katılımcı bir ortak hedef doğrultusunda şehrimizin potansiyellerini birer marka yapmak, daha işlev hale getirerek Sakarya’yı yıldız yapmak istiyoruz. Bununla ilgili yapılan çalışmalarda Sakarya’da İl Özel İdare Genel Sekreterliği yapmış biri olarak daha çok görev alacağım” dedi.

recep soyturk-geyve- (7)

DAHA ÇOK YATIRIM,DAHA ÇOK ÇALIŞMAK

Soytürk, “Bugün Geyve’deyiz. Tarım ve tarihi kültürü bu bölgenin bir parçasıdır. Meyve üretiminde olduğu kadar Güneyi kapsayan tarihi kültür yaygınlaştırılmalıdır. Artık kentimiz ilçeleri bünyesinde ayrı ayrı hedeflerle ele alınarak büyümelidir. Yerel yönetimlerimiz bu konuda güzel işlere imza atıyorlar. İnşallah 7 Haziran’dan sonra bu çalışmalarımız artarak devam edecek. Bizim hedefimiz daha çok hizmet,daha çok yatırım ve daha çok çalışmak. Sakarya için sürekli istişare diyoruz. Yeni Sakarya’yı böyle inşa edeceğiz” dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2054 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle