Hoşgeldiniz  

admin | 19 Mayıs 2013 | Gündem

MİHRAÇ URAL: TÜRKİYE CEHENNEME DÖNECEK

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde 51 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırının arkasındaki isimlerden birisi olduğu iddia edilen Mihraç Ural, Türkiye’yi açık açık tehdit etti.

Türkiye’nin “Yeni Osmanlıcılık” politikası yürüttüğünü iddia eden Mihraç Ural, spikerin Türkiye’de yeni saldırılar olabilir mi sorusuna “Türkiye Cehenneme döner, her an herşey olabilir” diyor.

İşte Avusturya’da bir radyo programına konuşan ve Mihraç Ural olduğu iddia edilen kişinin şok sözleri;

Mihraç Ural: Türkiye Cehenneme Dönecek! | VİDEO

Soru: Türkiye’de başka patlamalar olabilir mi Mihraç Bey ne düşünüyorsunuz?

Mihraç Ural Olduğu İddia Edilen Kişinin Cevabı:

Eğer bu karanlık güçler ısrarla Suriye yönetimini düşürmek; meşru, halkından aldığı çoğunluk oyu ile iktidar olmuş bir yönetimi yok etmek istiyorsa bundan sonra da bu karanlık güçler Türkiye’nin her köşesinde her türlü ihaneti, her türlü cinayeti işleyebilirler. Herkesin dikkatli olması, herkesin uyanık olması ve Erdoğan hükümeti ve onun dış politikası böyle kaldıkça Türkiye bir cehenneme dönecektir. Birinci Dünya Savaşına Osmanlı’yı sürükleyenler aynı akıl, yeni Osmanlıcı Erdoğan tarafından Türkiye bir kez daha ikinci Sevr anlaşmasına doğru gidişin kapılarını aralıyorlar. Bundan dolayı sorunuza cevabım EVET, her an herşey olabilir”

Kaynak: aktifhaber.com
921 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle