Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

MHP’nin En Renkli Adayı..

MHP’nin en renkli adayı..

Özellikle seçim çevresi Geyve, Pamukova ve Taraklı’da çalışmalarına hız veren Şerafettin Kaya, hem doğup yetiştiği Taraklı’da, hem de son 3 yıldır MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğü Geyve’de oldukça seviliyor.

Yöre insanıyla ilişkileri samimi ve yüksek olan Kaya, yine bölgenin Milliyetçi ve Muhafazakar ağırlıklı yapıya sahip olmasıyla rahat bir seçim süreci yaşıyor. Kaya, seçmenle diyaloglarında en fazla dile getirilen cümleleri “Biz zaten Cumhur İttifakı’nı destekliyoruz” şeklinde özetliyor.

CHP’LİLERİN PEŞİNDE

MHP Adayı Kaya, yöresinde CHP’li olduğunu bildiği seçmenlere de yönelmiş durumda. Öyle ki, yılların CHP’li seçmeni olarak ifade ettiği Cevdet Kara ile yörede ‘Altmış dört’ lakabıyla tanınan İbrahim Ardıç’a bozkurt işareti yaptırmakla ilk adımı atmış görünüyor.Taraklı’nın bilindik iki siması ile birlikte bozkurt selamı veren Kaya’nın yorumu ise şöyle oldu: “Hayatlarında ilk kez bozkurt işareti yaptırmak ve değerli desteklerini almak da bozkurt kararlılığıdır. İşte “Millet Aklı” ve siyaset üstü anlayış.”(Medyabar.com)

2465 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle