Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ekim 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

MHP’li Pehlivan Destek Turlarını Sürdürüyor..

mhp-adayi-ahmet-pehlivan-tarakliesnaf-ziyaretleri-Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Pehlivan, MHP Geyve İlçe başkanı Şerafettin Kaya ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Taraklı esnaflarına nezaket ziyaretinde bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Pehlivan, yaklaşan seçimler nedeniyle çalışmalarına hız verdi. Milletvekili adayı olduğu günden itibaren her hafta Taraklıya gelmeye çalışan Milletvekili adayı Pehlivan esnaf gezileri esnasında Karizma erkek kuaförü Murat Diri’ye sakal tıraşı oldu.

Aynı zamanda gazeteci olan Murat Diri’ye açıklamalarda bulunan Pehlivan aday olduğunuz ilk günden itibaren Taraklıda sizi çok sık görüyoruz. Açıkçası buda vatandaşları çok memnun ediyor. İnşallah kazandıktan sonrada sizi her zaman Taraklıda görürüz sözü üzerine açılan sohbette konuşan Milletvekili adayı Pehlivan ,’’ Taraklı benim için gerçekten çok önemli bir ilçe. Aynı zamanda babaannemde Taraklı’lı diyen Pehlivan, 1Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimler gerçekten çok önemli. İnşallah MHP iktidarıyla ülkenin geleceği değişecek ‘’dedi.

Milletvekili adayı Ahmet Pehlivan Sakarya ve ilçelerinde yaşayan vatandaşların derdini de, beklentisini de, iyi bildiklerini söyledi. “Gün birlik olma günüdür. Şimdi sizlerden tek  isteğimiz 1 Kasım’da bizlere destek vermeniz” diyen Pehlivan, “Bizlere vereceğiniz destekle hem Sakarya’nın hem de ülkenin kötü gidişatına hep beraber dur diyeceğiz.” dedi.

‘MHP İKTİDARINDA TERÖRÜN KÖKÜ KAZINACAK’

7 Haziran’dan sonra artan terör olaylarına da değinen Pehlivan, “MHP iktidarında terörün kökü kazınacaktır. Bu  ülkenin huzura, güvene ihtiyacı  var. Terör belasından bu ülkeyi  ancak MHP kurtarabilir. Bu yüzden 1 Kasım çok önemli  bir gün” dedi.(Taraklımedya)

2068 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle