Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

MHP’de Bayrak Değişimi

MHP’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Geyve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığına atanan Murat Çakmak görevi devir aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya’nın yerel seçimlerde belediye başkan adaylığı nedeniyle istifa etmesinin ardından Genel merkez tarafından ilçe başkanlığına görevlendirilen Murat Çakmak görevi teslim aldı.

MHP Geyve ilçe binasında düzenlenen devir teslim törenine eski başkan MHP Geyve Belediye Başkan aday adayı Şerafettin kaya, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Görevi devreden Eski Başkan Şerafettin Kaya;  “Murat Başkanıma ve yönetim kurulu arkadaşlarına bundan sonraki çalışmalarında üstün muvaffakiyetler diliyorum. Davamız için, ilçemiz için, ilimiz ve ülkemiz için her türlü gayreti ve çabayı sarf edeceğinize eminim. Bizim elimizden gelen her türlü katkıyı her şekilde üzerimize düşen görevi yapmak bizim davacı ülkücü duruşumuza yakışır şekilde hareket etmek asli görevimizdir” diye konuştu

MHP Geyve ilçe başkanlığına atanan Murat Çakmak; Şu andan itibaren eskisi yenisi, gideni-geleni, büyüğü küçüğü velhasıl hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi MHP çatısı altında bir olmaya çağırıyorum. İlçe Başkanlığım süresince dava arkadaşlarımın gür sesi olacağım. Bundan sonra her zaman kapısı açık ve yepyeni ter temiz, önümüzdeki yerel ve genel seçimlere hazırlanan bir teşkilat göreceksiniz. Bugüne kadar MHP’ye emeği geçmiş bütün dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca Belediye başkan adaylığı ile belediye encümen aday adaylığı başvuruları bugün itibariyle başlamıştır, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

MHP Geyve İlçe Yönetim Kurulu Listesi

Murat Çakmak

Mustafa tansu Duran

Tevfik Ertürk

Esra Kaya

Ahmet Fırtına

Gökhan Öz

Kenan yel

Metin Yıldız

Necat Tayman

Necdet Kılıç

Orhan Kaya

Recai Öztürk

Yaşar Karabağ

Zeki Sezen

Zümrüt Karabağ

Asım Gülpek

Bayram Güngör

Bekir Özata

Bilal Küçük

Cüneyt Demirören

Tanju Turan

Ethem İsmail Erbir

Fikri Turunç

Hızır Çakmakçı

Hikmet Çelik

Mehmet Ateş

Mehmet Fırtına

Murat Ünlü

Ramazan Sakarya

Suat Ocak

2118 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle