Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Şubat 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve MHP İlçe Yönetimi, Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını Ziyaret Etti…

Geyve İlçesi MHP İlçe Başkanı Ahmet Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur’u makamında ziyaret etti.

İsmail Bulur konuklarına girişte karşıladı tek tek ellerini sıktı. Sohbet sıcak bir ortamda geçti. Bulur konuklarına; Çay, pasta, kurabiye, meyve suyu, kola ikram etti. Başkan Pehlivan ziyarette Başkan Bulur’a ‘Özlü sözlerin Hat Sanatıyla Yazıldığı Tablolar’ hediye etti.

Başkan İsmail Bulur yaptığı konuşmasında özetle şunları söyledi:

‘Yaptığınız nazik ziyaretinizden memnun oldum. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Göreve seçilmeniz bizleri sevindirdi. Mesleki sorunları benden daha iyi biliyorsunuz. Gönül birliği ile daha ileriye götüreceğiz. Başarılı olmanızı diliyorum. Adapazarı siyasetinde ilçemizin yer alması için yerel siyasete çok görev düşüyor. Seçimle gelenler sözlerini tutmuyorlar. Böyle bir rezilliği ilçe tarihinde yaşamadık. Her yerde doğal gaz çalışmaları var ama Geyve gibisi yok.Şu anki doğalgaz çalışmalarından dolayı Geyvenin çamurundan bıktık.Dışarıdan gelen misafirlerimize Geyvenin bu durumu ne diye soranlara cevap veremiyoruz. İlçemiz için doğruları her ortamda söylüyoruz. Diğer ilçelerde de çalışmalar yapıldı, böyle rezillik görülmedi. Sorunların çözümünde başarılı olacağınıza inanıyorum. Çok kirli bir çarşımız var, müşteri gelmiyor diyorlar tabiki kimse gelmez. SGK müdürlüğü sorunların çözümünde çok yardımcı oluyor. Yeni bir hizmet binası yapılacak, daha rahat bir ortam kazanacaklar. MYO nun 5 bölümü kapandı, tık deyen yok anlamakta zorlanıyorum. Güçlü marketler ile  yarışabilmek üzere  TEDA global A.Ş. tarafından TEDA uygulanmaya başladı. (TEDA: Verimlilik Tedarik Sistemi ) Sakaryada uygulamaya geçildi.Geyve Esnaf Odaları olarak bizlerde gerekli girişime başladık.’

Geyve MHP İlçe Başkanı Ahmet Pehlivan açıklamasında özetle:

‘Kongremize gelerek bizleri onurlandırdınız, teşekkür ederim. Tüm kurum ve kuruluşları ziyaret ediyoruz. Size de başarılar dilerim. Sizlerle yakın ilişkilerimiz olacak. Esnaflarımızın sorunlarının çözümünde üzerimize düşen görevlerimizi yapmağa hazırız. İlçemizde de, Ülkemizde de muhalefet istemiyorlar. Esnaflarımız ekonomik yönden sıkıntılarını sizlere yansıtıyormu, borçlarını taksitlendiriyorlarmı, taksit ödemelerinde sorunlar yaşandığını öğrendim.’ Dedi.

Pehlivan ziyarette yaptığı yazılı açıklamada da özetle şunları belirtti:

‘Esnafımızın sorunlarının giderek büyüdüğünü, ülkemiz vergi yükünü en fazla çeken esnafımızın bu yükü taşıyamaz hale geldiğini biliyoruz… İlçemizdeki marketlerin cirosunun, bakkallarımızın cirosunun toplamından kat kat fazla olduğunu ve bunun bakkal esnafımızın yokuşa sürüklendiğini…Alışverişlerizi bakkallardan yapılmasının daha hayırlı olacağına inanıyorum…’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1611 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Mhp İlçe Yönetiminden GESOB Ziyareti için 1 yorum

  1. sabahattin dedi ki:

    yeni başkan Sn.Ahmet PEHLİVAN’a yeni görevinin hayırlı olmasını diler.Hamam işletmecisi Fikret kardeşime ve bu davaya gönül veren herkese daha çok çalışma azmi vermesini Cenabu Allahtan dilerim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle