Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

MHP İl Başkanı Bülbül Geyve Eşme’den Seslendi

MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül Geyvedeydi.

MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, Geyve Eşme Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek MHP’nin ve ülke ile yerel gündem ile alakalı görüşlerini aktardı.

MHP’nin Eşme Mahallesinde vatandaşlarla buluşmasına MHP Geyve ilçe başkanı Şerafettin Kaya ile Geyve Ülkü Ocakları yönetimi de tam kadro katıldı.

MHP İL BAŞKANI LEVENT BÜLBÜL’ÜN KONUŞMASI

 

KAYA’DAN TEŞEKKÜR

MHP Geyve ilçe Başkanı Şerafettin Kaya, Geyve İlçe Teşkilatı İstişare Toplantısı iken talep üzerine Eşme Mh.nde bilgilendirme toplantısına dönüşen toplantıya yoğun ilgi gösteren ve misafirperverlik eden değerli Eşme Mh. halkına, Muhtarımıza, Sakarya İl Başkanımız sayın M.Levent Bülbül ve ekibine çok teşekkür ederim.

Toplantıda siyasi çıkarlar uğruna olumsuz algı üretenlerin tesirinde kalan insanlarımızın kafalarındaki soru işaretlerinin bertaraf edildiğine şahit olduk. Görülmüştür ki bunun gibi toplantılara şiddetle ihtiyaç vardır. Bundan sonra zaman zaman toplantılara devam edeceğiz. MHP tüm ülkede olduğu gibi Geyve’de de dimdik ayakta, halkın ve Hakk’ın yanındadır.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2530 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    © Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle