Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

MHP GEYVE TEŞKİLATI’NDAN KUTLU DOĞUM MESAJI:

cemalettin_dincer_mhpGönüllerimizin sultanı Peygamber Efendimizin (S.A.V.)  kutlu doğumun yıldönümünü yaşadığımız bu günlerde, Peygamber Efendimizin sabrından feyiz almak, kararan kalplere ve hayata ışık olacaktır.

Peygamber efendimizin yaşantısı, güzel ahlakı, sabrı, adalet anlayışı, ileri görüşlülüğü ve insanlığa tebliğ ettiği mukaddes prensipleri, Türk-İslam medeniyetinin başlangıç noktası haline gelmiştir.

Gerek ülkemiz, gerek İslam dünyası açısından; kültürel değerlerin tahrip edildiği, şiddet ve ahlaki bunalımların yoğunlaştığı bu günlerde, Peygamber Efendimizin sünnetine, yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’in hikmetine daha fazla ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir.Peygamber Efendimizi anmak,  anlamak ve ahlakını anlatmak düsturumuz olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyor, başta hemşerilerimiz olmak üzere, Türk -İslam âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz.

MHP Geyve İlçe Teşkilatı Adına

Başkan Cemalettin DİNÇER

1341 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle