Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

MHP GEYVE TEŞKİLATI’NDAN AÇIKLAMA

mhpden_de_escinsel_acilimi_h11931MHP Geyve İlçe Başkanı Cemalettin Dinçer basın açıklaması yaptı.

Seçimlerde yoğun tempolu çalıştıklarını belirten MHP Geyve İlçe Başkanı Dinçer: “Çok kısa bir zaman diliminde oluşturduğumuz teşkilatımızla, Kutlu bir davanın yolcuları olarak çalışmalarımızı yılmadan, yorulmadan sürdüreceğiz. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da hak bildiğimiz yolda yürüyecek, baskı ve tehditlerden yılmayarak, haksızlığın karşısında, mazlumun yanında olmaya, adamın adamı değil, davanın adamı olmaya devam edeceğiz.

Belediye Başkan adayımız Sayın Mehmet KIR’la birlik ve beraberlik içinde yürüttüğümüz ve geçerli oyların % 39’unu aldığımız bu seçim sürecinde;

Hile ve şaibeye karışmadan, başımız dik, gururla, yüreğini ortaya koyarak desteklerini esirgemeyen teşkilat üyelerimize, kadınlar kolumuza, ülkücü gençlerimize, dava arkadaşlarımıza, gönüllerimizin başkanı Sayın Mehmet Kır’a, seçilen ve seçilemeyen belediye meclis üyesi arkadaşlarımıza,çok değerli kadirşinas oy veren ve vermeyen hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Belediye Başkanı Seçilen Sayın Murat Kaya ve belediye meclisi üyelerine başarılar diliyor, İlçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.”dedi.

3161 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle