Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Nisan 2014 | Alt Haberler, Siyaset

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GEYVE İLÇE BAŞKANLIĞI’NDAN 23 NİSAN MİLLİ EGEMENLİK BAYRAMI MESAJI:

cemalettin_dincer_mhpBüyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan ederek, bu davranışı ile çocuklara olan sevgisini en üst seviyede ispat etmiştir. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı gençler olmasında emekleri geçen annelere, babalara, öğretmenlerimize hürmetlerimizi sunuyoruz. Yüce Türk milletinin ve çocuklarımızın bayramını içtenlikle ve sevinçle kutluyoruz.

Zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde Türkiye Büyük Meclisi, Türk milletinin birlikteliğinin gösterildiği bir yer olmaktan çok, bölünmenin merkezi durumuna getirilmek istenmektedir. Daha önce nasıl fırsat verilmediyse, bundan sonra da buna fırsat verilmeyecektir. Milli egemenliğimiz özerklik tartışmalarına kurban edilemeyecektir. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin, her şart altında savunduğumuz vatanımız da sonsuza kadar Türk milletinin olacaktır.

Milli Egemenliğimizin ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’Ü ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi minnetle anıyoruz. Ruhunuz şad, mekânınız Cennet olsun. Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

MHP GEYVE İLÇE TEŞKİLATI ADINA

Cemalettin DİNÇER-İlçe Başkanı

1034 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle