Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya Oldu

MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya Oldu.

24 Haziran seçimlerinde MHP. Sakarya 27.dönem Mv. Adaylığı için MHP Geyve ilçe başkanlığından istifa eden Şerafettin Kaya yeniden MHP Geyve ilçe başkanı oldu.

Atama kararının ardından açıklamada bulunan MHP Geyve ilçe başkanı Şerafettin Kaya; 

Değerli hemşehrilerimiz ve dava arkadaşlarım;

24 Haziran Seçimlerinde MHP. Sakarya 27.dönem Mv. Adaylığı için istifa ettikten sonra dün itibariyle MHP Geyve İlçe Başkanlığı tarafıma tevdi edilmiştir. Mensubiyetle onur duyduğum MHP.nin neferi olarak ülkücü dava ve şuurla bayrağı yönetimdeki ve Geyve’deki ülküdaşlarım ile birlikte almış bulunmaktayız. Yerel ve genel anlamda herkese eşit mesafede hizmet anlayışı ile Türk-İslam Ülküsü idealiyle Üç Hilal sancağı altında hizmete devam edeceğiz. Bu vesile ile bir kez daha mv. adaylığım sürecinde şahsıma teveccüh, destek ve duasını esirgemeyen hemşehrilerimize en kalbi duygularla minnet ve şükranlarımı arz eder seçimlerin ülkemize ve Büyük Türk Milleti’ne hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Ayrıca ilçe başkanlığı görevini tarafıma tevdi ederek teveccüh gösteren sayın genel başkanım Devlet Bahçeli, il başkanım Ahmet Ziya Akar ve teşkilat başkanım Ömür Açba’ya minnet ve şükranlarımı arz ederim.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur….

Şerafettin KAYA/MHP Geyve İlçe Bşk.

1869 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle