Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

MHP Geyve Belediye Başkan Aday Adayı Kaya, Ankara’da

MHP ADAY ADAYI KAYA, ANKARA’DA

MHP Geyve Belediye Başkan aday adayı Şerafettin Kaya, MHP genel merkezinde adaylık başvurusunda bulundu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan MHp Geyve Belediye Başkanı aday adayı Şerafettin Kaya;

Malumunuz olduğu üzere 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için MHP Geyve İlçe Başkanlığı’ndan istifa etmiştim. İçe ve il teşkilatı başvuru aşamasından sonra bugün ise MHP Genel Merkezi’ne giderek son aşamasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

15 Aralık Cumartesi günü ise müracaatın son günüdür. Bugün itibariyle benimle birlikte 2 aday adayı başvurusu olmuştur. Genel Merkez’in takdir ve teveccühü kimden yana olursa olsun tek vücut halinde kenetlenerek MHP Geyve İlçe Teşkilatı kurumsal kimliği altında MHP’nin başarısı için çalışacağız. Ülke insanımızın MHP’ne gösterdiği güveni 31 Mart akşamı sandıkta göstereceğine inancımız tamdır, bizler de inandık ve Geyve halkı ile birlikte 1 Nisan sabahından itibaren yeni güne, inanmış ülkücü kadrolarla işe koyularak hizmete başlayacağız inşallah.

Sakarya’da ittifak olması halinde ise ülkenin bekası adına çıkacak her sonuç başımızın üzerindedir. Genel Başkan’ım sayın Devlet Bahçeli’nin baktığı yön yönümüz, işaret ettiği yere attığımız her oy milletimizin kaderine ve adanmış ülkücü hareketin hayallerine vurulmuş mühürdür.

Aday adaylığı müracaatımızın MHP Geyve İlçe Teşkilatı, camiamız ve değerli Geyve halkımız için hayırlara vesile olmasını dilerim.

En kalbi duygularla hürmet ve selamlarımı iletir saygılar sunarım…

Geyvemedya/Haber Merkezi

3045 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

MHP Geyve Belediye Başkan Aday Adayı Kaya, Ankara’da için 1 yorum

  1. ali dedi ki:

    bahçeli bizim başkanı nerden çıktı şimdi bu der gibi bakmış

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle