Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Siyaset

MHP Adayı Taşdeviren Geyve Sekiharman mahallesinde

MHP Adayı Taşdeviren Geyve Sekiharman mahallesindeMHP Milletvekili Adayı Gökhan Taşdeviren Geyve’nin en uzak köyü olan Sekiharman’da büyük coşku yarattı.

MHP İlçe Başkanı Tahsin Kolat, Belediye Başkan Adayı Mehmet Kır, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Pehlivan ve çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı ziyaret programında köy kahvelerinde vatandaşa hitap edildi.

PEHLİVAN: CUMHURBAŞKANIMIZ BİZİM İÇİN 400 MİLLETVEKİLİ İSTİYOR(!)
Meclis üyesi Pehlivan Cumhurbaşkanı’nın meydanlarda 400 Milletvekili istediğini söyleyerek “Bir an için düşünün Cumhurbaşkanı Başkanlık sistemi için MHP’den 400 milletvekili istiyor. Biz bu durumda birazcık haksızlık yapıldığını düşünür biraz da diğer partilere vekil talep etmesini dilerdik” dedi. Pehlivan “Söz konusu başkanlık sistemi ise mecliste 550 milletvekili var. Yani 400’den fazla var, sorun yok” deyince gülüşmeler oldu.

TAŞDEVİREN : SU FATURALARI GELDİ Mİ?
Söz alan Taşdeviren vatandaşın kendi çabalarıyla dağdan indirdiği ve imkansızlıklarla evine döşediği sulara sayaç takıldığını ve üç aydır fatura geldiğini belirten vekil adayı “Allah’ın suyunu parayla satıyorlar diyerek yıllar önce seçim kazanıp iktidara geldiler. Şimdi en pahalı su satan belediyeler arasındalar. Bu da yetmedi Büyükşehri kanunu çıktı dedesinin eve getirdiği suya sayaç taktılar. Kayıp kaçak bedelini de elektriğe taktılar. Meralara da el koydular. Aşağıda havalar güzel ama Sekiharman’da rüzgar vatandaşa sert esiyor” dedi.

KÖY GENÇLERİ BOZKURT YAPTI
Etkili bir konuşma yapan Taşdeviren özellikle gençlere Ermeni meselesi ile ilgili bilgiler aktardı. 1915 olaylarına değinen Taşdeviren “Dedeleriniz asla sizi utandıracak bir iş yapmadılar. Size ağır bir psikolojik suçluluk duygusu yüklemeye çalışanlara dur deyin. Sizin dedeleriniz beş cephede savaşırken Van ve Erzincan’da kalan kadın ve kızlara tecavüz edildi. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan Katolik ve Protestanlar ile Rus ve Fransızlarla işbirliği yapmayan Ermeniler o tarihte de barış içinde ticaretle meşgul oldular. İsterim ki devletin büyükleri bunları size anlatsın” şeklinde konuştu.

Fotoğraf çekilmek isteyen gençlerle bir araya gelen Taşdeviren “Haydi benim için Türkün işaretini yapın, Bozkurt yapın” deyince gençler hep birlikte kameraya Bozkurt işareti yaparak poz verdiler.

MHP Adayı Taşdeviren Geyve Sekiharman mahallesinde

1649 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle