Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ekim 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

PEHLİVAN, RESMİ DAİRELERİ ZİYARET ETTİ

mhp-milletvekili-adayi-ahmet-pehlivan-resmi-daireleri-ziyaret-etti- (3)Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Pehlivan İlçe Ziraat Kompleksinde bulunan resmi daireleri ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.

1.Kasım seçimlerine hazırlanan MHP Milletvekili Adayı Pehlivan beraberinde emekli öğretmen Mehmet Doğan ile birlikte İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Sulama Birliği ve Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti.

 MHP Milletvekili Adayı Ahmet Pehlivan  resmi daire ziyaretlerinde daire müdürleri ve kurum çalışanları ile bir süre sohbet etmesinin yanı sıra 01.Kasım.2015 tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde kendilerine ve MHP’ ye destek istediler.

1 Kasım seçimlerine sayılı günler kaldığının altını çizen Milletvekili Adayı Pehlivan, İlçenin potansiyel tarım üssü olduğunu ifade ederek bunu kendi dönemlerinde teknoloji ile birleştirerek en üst seviyede tarımsal faaliyet hedefinde olduklarını ifade etti.  01.Kasım seçimleri öncesi Kamu kurum ve kuruluşları da dahil olmak üzere çalmadık kapı, ziyaret etmedik yer bırakmayacaklarını ifade eden MHP Sakarya Milletvekili adayı Ahmet Pehlivan,  Mülki idareyi ihmal etmemek gerek, ziyaretlerimizde bizlere ilgi ve alaka gösteren Değerli Daire amirlerime ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2424 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

MHP Adayı Pehlivan Resmi Daireleri Ziyaret etti için 1 yorum

  1. Y. Aydın dedi ki:

    Allah yardımcımız olsun. İnşallah başarılı olursunuz, kalbimiz sizinle.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle