Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mart 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Mezunlar ve Öğrenciler Kariyer Günlerinde Buluştu.

Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezunlarla öğrencileri 8 Mart’ta Geyve İnam Hatip Lisesi Konferans salonunda buluşturdu.

Sağlık Meslek Lisesinden mezun olan Optisyen Hakan BAKIR , Labatatuvar Teknisyeni Ali GÜNEŞ,Acil Hemşiresi Şule KIRKHAN veAcil Tıp Teknisyeni Sümeyye CANDAN yaptıkları konuşmalarda öğrencilik yıllarından ve ders çalışma yöntemlerinden bahsettiler.Öğrencilere yaptıkları işlerden çalışma şartlarından bilgi verdiler.Bu bizim için hayal gibiydi aynı okuldan mezun olduk ,yarın sizde burada bizim yerimizde olabilirsiniz.Önünüze hedef koyun ve planlı çalışın sizde başarılı olabilirsiniz dediler.

Programı sunan ögretmen Şeref Bulut “Ögrencilerimi buralarda görmek beni gururlandırdı “dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Ögretmen Gülçin Kalaycı, Şule Kırkhan ve Sümeyye Candan’a çiçek takdim edilirken, Okul Müdürü Metin Çil konuşmacılara teşekkür belgesi sundu.Çil; okulumuzun etkinliğine katılımlarından dolayı konuşmacılar ile öğrenci ve ögretmenlere teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1013 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle