Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Şubat 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Öğrencilik Günlerine Geri Döndüler

geyve-anadolu -lisesi-mezun-ogrencilerinden-seminer- (3)Geyve Anadolu Lisesinden mezun konumundaki öğrenciler, mezun olacak Öğrenciler ile buluştu

Geyve Anadolu Lisesinin mezun öğrencileri; Akın Başak ( Bartın Üniversitesi-Makine Mühendisliği), Yasin Daştan (Sakarya Üniversitesi-Metalurji ve Malzeme Mühendisliği), Emir Bulut (Sakarya Üniversitesi-İnşaat Mühendisliği), Oğuz Kocaman (Bilecik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği),  Ogün Karanfiloğlu (Sakarya Üniversitesi-Endüstri Mühendisliği),  Erman Ateş (Uludağ Üniversitesi-Ziraat Mühendisliği) mezun olacak öğrencilerimizle; üniversite tanıtımı ve bölümler hakkında bilgi vererek, sınava nasıl hazırlandıkları ve nasıl motive olduklarına dair tecrübelerini paylaştılar.

Mezun konumundaki öğrencilerimiz de üniversiteler, bölümler ,ders çalışma ve motivasyon ile ilgili akıllarına takılan soruları mezun olan öğrencilerimize yönelttiler.

Öğrencilerimiz arasında söyleşi tarzında bir buluşma gerçekleşti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-anadolu-lisesi-mezunlari-soylesiye-katildi-

 

2940 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle