Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem

Meteoroloji Uyardı..Fırtına Geliyor

Meteoroloji uyardı

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından aralarında Sakarya’nında bulunduğu 7 il için ‘fırtına’ uyarısı yapıldı. Bugün akşam saatlerinden itibaren etkili olması beklenen fırtınanın Cuma gününe kadar süreceği belirtildi.

SAATTE 80 KM HIZLA ESECEK!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Marmara Bölgesi için fırtına uyarısı yapıldı. Resmi internet sitesinde paylaşılan uyarıda; “Yurdumuzun Orta Akdeniz üzerinden gelecek yeni bir yağışlı sistemin etkisi alına gireceği tahmin ediliyor. Bölgemizde (İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Yalova, Kocaeli ve Sakarya) bugün (Çarşamba) akşam saatlerinden itibaren kuvvetlenecek rüzgarların Perşembe ile Cuma günü öğle saatlerine kadar Güney ve Güneybatı (Lodos) yönlerinden fırtına (60-80 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtınanın oluşturabileceği hava, kara ve deniz ulaşımında aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.

1152 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle