Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

METEM’in Ek Derslik Rüyası Gerçekleşiyor.

METEM’İN RÜYASI GERÇEKLEŞİYOR.

Geyve METEM’de ek derslik için temel kazma çalışmaları başladı.

Geyve’de eğitim öğretime başladığı yıllardan beri hem sanayi kesimine hem yüksek öğretime öğrenci yetiştiren METEM’in ek derslik binası ihtiyacı için ilk kepçe vuruldu.İlçede öğrenci sayısı açısından en yüksek kapasiteli okul olan METEM’in uzun zamandan beri ek derslik ihtiyacı vardı.Yetkililerin Bakanlık nezdinde yaptıkları çalışmalar sonrası geçtiğimiz ay gerçekleştirilen ihalenin ardından çalışmalar başladı.2 Katlı olacak binanın altı atölyeler şeklinde yapılırken üst katı derslik şeklinde olacak.

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Kurşun ek derslik müjdesi ile sevincini sosyal medyadan yazdığı ifadelerle paylaştı. Kurşun; 20 yıllık Geyve Metem (Geyve Sinan Bey MTAL ) rüyası gerçekleşiyor.Ek bina hayalimiz gerçek oldu şükür. Bu gün kepçeler çalışmaya başladı.Emeği geçen sebep olan herkese teşekkür ediyorum. Başta Geyve Kaymakamımız İlyas Memiş’e, Belediye başkanımız Murat Kaya’ya Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan’a teşekkür ediyorum..Geyve’ye ve okulumuza hayırlı olsun..

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1887 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle