Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Kasım 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

METEM’de Veli Toplantısı

geyve metem veli toplantısı 1Geyve METEM 2013- 2014 öğretim yılı veli toplantısını yaptı.

Geyve Kaymakamlığı Kültür Merkezi ve Öğretmenevi salonunda düzenlenen toplantıya; okul müdürü Tekin Bayer, müdür başyardımcısı Hüseyin Avni Çalışkan, Okul Aile Birliği başkanı Mehmet Aydoğan, yönetim kurulu üyeleri Erdinç Tuna, Azem Sönmez, Metin Çakmak, Süleyman Ortaç; Naciye Çelik, Aycan Yeşilyurt, Gülten Taş ve çok sayıda veli katıldı. 

Müdür başyardımcısı Hüseyin Avni Çalışkan, açış konuşması yaptıktan sonra geçici divan başkanlığına Tepecikler Mahallesi muhtarı Cafer Uğural, kurul yazmanlığına METEM öğretmenlerinden Aycan Yeşilyurt Akıllı ile Yusuf Civler seçildi. 

 

Divan başkanı Cafer Uğural, 2012- 2013 öğretim yılına ait okulun gelir gider hesapları hakkında bilgi verdi. Hesapları ibraya sundu. Veliler kabul etti. 

2013- 2014 öğretim yılında okul aile birliğine şu kişiler seçildi: Selami Çolak, Hüseyin Demir, İsmail Turan, Orhan Yüksel, Erol Duman, Mustafa Öztürk, Bilal Besen; İlknur Uğur, Asiye Fırtına ve Ayşe Kocaman

Geyve METEM müdürü Tekin Bayer, okulun fiziki durumu, öğrencilerin stajı ve başarısı hakkında bilgi verdikten sonra: “Geçen yıl Okul Aile Birliğinde görev yapan değerli arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, bu yıl görevi devralan arkadaşlara da başarılar dilerim.”dedi.

 

Foto&haber:Mehmet AYDOĞAN

2879 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle