Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Nisan 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işsiz insanların daha kolay iş sahibi olmalarını sağlayacak Hasta Kabul kursu açtı.

Hasta Kabul Kursu Başladı

Kursa 24 kursiyer kayıt yaptırdı. Kayıt yaptıran kursiyerler 12 Nisan Perşembe günü ilk derslerini yaptılar. Kursta okutulacak Modüller (dersler) şunlar: Bilgisayar Kullanma(32 Saat), Doküman Hazırlama(32 Saat), Sosyal Hayatta İletişim(32 Saat), İş Hayatında İletişim(32 Saat),  Randevu ve Konuk Kabulü(32 Saat),  Problem Çözme(24 Saat),  Hasta Hizmetleri(32 Saat),  Tedavi Hizmetleri(32 Saat),  Tıbbi Arşivleme(32 Saat)

Toplam 280 Saatlik kurs 03/07/2012 tarihine kadar devam edecek.

Emlak Danışmanlığı

Emlak Danışmanlığı kursu içinde talepler alınmaya başlanmıştır. Kursa şu ana kadar 6 kursiyer kayıt yaptırdı. Kurs haftalık 25 üzerinden 5 hafta sürecek.

Yaz Döneminde Açılacak Kurslar

Ayrıca yaz döneminde orta öğretime devam eden gençlere yaz tatilini değerlendirme fırsatı olarak Yönetici Asistanlığı ve Temel Muhasebe Kursu açılması planlanmaktadır. Yaz döneminde açılacak bu iki kursa kayıtlar 15 Haziran 2012 tarihine kadar devam edecek. Gençlerimizi Meslek sahibi yapacak Mesleki ve Teknik kurslara her zaman öncelik verilecektir.

 Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1545 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle