Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Melekşesolak’ta Geleneksel İftar

8. Gelenekse İftar…

Geyve İlçesi Melekşesolak Mahallesinde geleneksel hale gelen Mahalle İftarının 8. sine yoğun ilgi.

Alınan bilgilere göre; mahallenin yaşayanlarını bir araya getirmek üzere 2011 yılında düzenlenen iftar programı yoğun ilgi görünce,her yıl düzenlenmeye başladı ve bu yılda 8. Mahalle İftarı düzenlendi. İftar programına mahalle yaşayanları ve sevenler destek verdiler. 500 kişilik olarak düzenlenen iftar programına; mahallede yaşayanlar, dışarıdaki akrabalar ve komşu mahalle yaşayanların tamamı, dostlar davet edildi.

Mahalle Muhtarı Cem Özkan ve Mahalle İmamı Ömer Faruk Kaya gelen konukları ile tek tek ilgilendiler ve bir aksaklık olmamasına dikkat ettiler.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir de iftar programına katıldı.

Yemekte; kavurma-pilav-tatlı-ayran ikram edildi.

Mahalle Muhtarı Cem Özkan ve Mahalle İmamı Ömer Faruk Kaya yaptıkları ortak açıklamada şunları söylediler; “Geleneksel hale gelen iftarımızın bu yıl 8. sini düzenledik. Bizleri kırmayarak katılan komşularımıza, akrabalarımıza, dostlarımıza ve Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya ve AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir’e teşekkür ederiz. İnşallah gelecek yılda birlikte oluruz.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1358 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle