Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mayıs 2012 | Gündem, Yaşam

03.Haziran tarhinde yapılacak olan Tepecikler Mahallesi Muhtarlık seçiminde Muhtar seçilerek Geyvede bir ilki yaşamak ve yaşatmak isteyen  Muhtar adayı Melek Tuna, Anneler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez.

Aile hayatının birleştirici unsuru olan annelerin, aşkın, hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin dünyadaki yansıması olan tüm Annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum.

Aynı şekilde, yüreğinde evlat acısı taşıyan annelerin; evladını teröre kurban vermiş şehit annelerinin de acısını kendi acımız görerek, hepsine tekrar sabır dileyerek Anneler Gününü kutluyorum..

Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (Sav) in  ‘Cennet, annelerin ayakların altındadır’ diyerek, anneliğin ne kadar kutsal ne kadar mübarek olduğunu anlattıgı hadisi şerifinde olduğu gibi, annelerin yüreklerinin yangın yerine dönmediği, annelerin evlat acısı yüzünden gözyaşı dökmediği, güzel günlerin yaşanması duygu ve düşüncesiyle;tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor; dünyanın bütün annelerine mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum.”.

Melek TUNA

Tepecikler Mahallesi Muhtar Adayı

NOT:Resimi GİF izlemek için üzerine tıklayınız..

 

3781 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle