Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Temmuz 2011 | Geyve, Manşet

Mehmet Niyazi Erkekliğe İlk Adımı Attı..

 

Sakarya İl Özel İdaresi personeli Metin Kolat’ın oğlu Mehmet Niyazi düzenlenen güzel bir törenle sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı.

 

Köy Hizmetleri Müdürlüğünün sevilen personeli ve abisi olarak bilinen Metin Kolat’ı bu özel gününde mesai arkadaşları ve çok sayıdaki seveni yalnız bırakmadı.

 

 

İlçemizdende çok sayıda daire amiri ve köy muhtarı ile geniş bir katılımın gözlendiği sünnet  cemiyetine Ak Parti Geyve teşkilatıda tam kadro katıldı.,

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Ak Parti Belediye meclis üyesi Metin Atalay,İlçe Başkanı Muhittin Irmak ile İl Genel Encümeni Neşet Çakır ile İlçe Teşkilat yönetiminden Raif Alev, Selami Çolak, Ergün Karakuş,İbrahim çelik  ve çok sayıda yönetici cemiyete katılarak  hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

 

 

Gülizar ve Metin Kolat Çifti;  gelen konuklar ile tek tek ilgilenerek, bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran tüm misafirlerine teşekkür etti.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com


 

1309 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle