Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ekim 2011 | Eğitim, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet

Mehmet Ayşe Akgül İ.Ö.O Bulgaristan Yolcusu

 

Mehmet Ayşe Akgül İlköğretim okulu, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nın(Ulusal Ajans) Programları kapsamında yürütülen  Çok Taraflı Okul Ortaklığı Projesi çerçevesinde 16 Ekimde Bulgaristan’a gitti.

1 hafta boyunca Bulgaristan’da çeşitli etkinliklere katılacak olan öğretmen ve öğrenciler: Yaptığımız hazırlıklar ile okulumuzu en güzel şekilde temsil edeceklerini belirtti.

Okul Müdürü Vedat DUMAN; 5 öğrenci ve 3 öğretmenlik (Ali YILDIZ, Levent ERTUNA, Tülay ÖZTÜRK) kafilemize Bulgaristan yolculuğunda ve orada açacakları sergi ve etkinliklerde başarılar dilediğini, kültür alışverişinin olumlu izlenimleri ile dönmelerini temenni ettiğini belirtti.

Namık CİHAN/Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

NOT:Resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız

3751 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kozan Mehmet Ayşe Akgül İ.Ö.O Bulgaristan’da için 2 Yorum

  1. Tuncay ERTUNA dedi ki:

    Geyve’nin sesini yurt dışında duyuran Mehmet Ayşe Akgül İ.Ö.O öğretmen ve öğrencilerine Bulgaristan’da bulundukları zaman içinde başarılar diler, hayırlısıyla sağ salim dönmelerini dilerim. Tuncay ERTUNA Geyve İ.Ö.O.öğretmeni

  2. Türkiye’nin sesini duyurmalarına hiç gerek yok bence onlar Türkiye’nin kendilerinden kat kat üstün olduklarını çok iyi biliyorlar.Ayrıca Bulgaristanın nasıl bir avrupa ülkesi olduğu veya olacağı da tartışma konusu bizi en az 20 sene geriden takip ediyorlar.Bence Öğretmenlerime ve öğrencilerimize çok çok faydalı bir gezi olcağını düşünüyorum.Oraya gidince Türkiyenin geyvenin değerini daha iyi anlayaclarına inanıyorum.Saygılarımla…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle