Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

MEHMET ASLAN GEYVE’DE..!

mehmet-aslan-geyve-myo-nda-Sanat Camiasının sevilen oyuncularından Mehmet Aslan, Türk Gençliğini Uyuşturucudan uzak tutmak, bilinçlendirmek amacıyla, 1 yıldır yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi ” UYUŞTURUCUYA HAYIR” etkinlikleri kapsamına Geyve’ye geldi.
 
1 yıldır Üniversitelerde 160.000 Öğrenciyle bir araya gelen Ünlü Oyuncu Mehmet Aslan, Sakarya Üniversitesi Geyve Meslek Yüksek Okulu Adına, Emlak ve Emlak Yönetimi Öğrencilerinden Mesut Kanmaz’ın daveti üzerine Geyve Meslek Yüksek Okulunda konferansa katıldı.
 
Programa öğrencilerin yoğun ilgisi oldu. Ünlü oyuncu Türkiye’de uyuşturucu kullanımı, dünyada uyuşturucu kullanımı ve mücadele yolları ile uyuşturucunun gençliğimizin en önemli sorunu olduğunu dile getirdi ve  ” BİZİM :VATAN,MİLLET GİBİ,KORUMAKLA MÜKELLEF OLDUĞUMUZ BİR TÜRK GENÇLİĞİ VAR’ dedi.
 
Coşkulu kalabalıktan ve katılımdan memnuniyetini dile getiren Aslan, ne zaman bizi çağırırsanız her zaman Geyvelilerle, gençliğimizle bir araya gelmeye hazırız dedi.Program sonunda öğrencilerin isteklerini kırmayan ünlü oyuncu öğrencilerle tek tek Selfie çekilmeyi de ihmal etmedi..!
Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Aslan’a Sakarya Üniversitesi Geyve Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Nermin Akyel Plaket takdim etti.
Erdinç TUNA-Geyvemedya.com
3694 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle