Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Nisan 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Onları Kaybettik.. Başımız Sağolsun…

Fatma Gülpek hakkın rahmetine kavuştu.

Geyve Alıplar köyünden gelme, Camikebir Mahallesinde oturan emekli Sağlık memuru Cevat Gülpek’in eşi, Fuat Gülpek’in annesi Fatma Gülpek hakkın rahmetine kavuştu.

Merhume’nin cenazesi bugün Geyve Merkez Sinanbey Camiinde İkindi Namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Geyvemedya.com ailesi olarak merhume’ye yüce Allah’tan rahmet, kederli Gülpek ailesi ile dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Mehmet Arslan Hakkın Rahmetine Kavuştu

Geyve Safibey Köyünden gelme, İnciksuyu Mahallesinde Oturan, Sabahattin, Bahattin, (Merhum) Seyfettin ile Fahrettin Kerim Arslan’ın babası, Geyve Esnaflarından Mehmet Kanmaz, Hasan Tekin ve Yaşar Akkaya’nın Kayınpederi eski Tekel Emeklisi Mehmet Arslan (94) Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Merhum’un cenazesi bugün Geyve Merkez Sinanbey Camiinde Cuma Namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Geyvemedya.com ailesi olarak merhum’a yüce Allah’tan rahmet, kederli Arslan ailesi ile dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

5116 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle