Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Şubat 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Mazot ve gübre destekleri Mart’ta ödenecek

Geyveli çiftçilerimize de yakından ilgilendiren destekleme ödemeleriyle ilgili müjde  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’ten geldi. Bakan yardımcısı Daniş , gübre ve mazot desteklerinin Mart ayı içerisinde ödeneceğini açıkladı.

mazot-gubre-destekleri-odenec

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş ziyaretine gelen Trakyalı çiftçilere, tüm çiftçilerin beklediği müjdeyi vererek , gübre ve mazot desteklerinin Mart ayı içerisinde ödeneceğini açıkladı.

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Ayşe Doğan ile Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı, Hayrabolu Ziraat Odası Başkanı Bülent Can, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, Saray Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çınar, Muratlı Ziraat Odası Başkanı Ender Borucu, Çerkezköy Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak, Çorlu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Yavuz ve Şarköy Ziraat Odası Başkanı Ömer Düzgen ile birlikte Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından açıklama yapan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, “Çok yararlı bir görüşme gerçekleştirdik. İlçe Ziraat Odası Başkanlarımız ilçeleriyle ilgili talep ve sıkıntılarını iletti. Bizde genel olarak Tekirdağ tarımı ile ilgili hususları dile getirdik. Bakan Yardımcımız Mehmet Daniş, gübre ve mazot desteklerinin Mart ayı başında çiftçilerimizin hesaplarına aktarılacağı ve ayrıca Toprak Mahsulleri Ofisinin yine mal alımına devam edeceği müjdesini verdi. Tüm çiftçilerimize ve hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi

1937 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle