Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Matur’dan Başkan Kaya ve Kaymakam Memiş’e Ziyaret

Matur'dan Başkan Kaya ve Kaymakam Memiş'e Ziyaret (1)“Sakarya Gazeteciler Cemiyeti”  Başkanı ve Sakarya Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sezai  Matur ve Sakarya Yeni haber Gazetesi Sahibi Naci Koşunda Geyve İlçesinde ziyaretlerde bulundu.

Heyetin ilk durağı Geyve Belediyesi oldu. Başkan Kaya konuklarına hoş geldiniz diyerek ilçede devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve beraberindekiler  daha sonra Geyve ilçe kaymakamı İlyas Memiş’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Heyet üyeleri, İlçe Kaymakamı İlyas Memiş’i ziyaret ederek yeni atanması nedeniyle başarılar diledi. Kaymakam Memiş konuklarına, daha önce görev yaptığı yerleri anlatarak oralar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Geyve ilçesini oldukça çabuk tanıdığını, kurum amirleri ve STK yöneticileri ortaklaşa hareket ederek sorunları en kısa sürede çözmeyi hedeflediğini söyledi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

Matur'dan Başkan Kaya ve Kaymakam Memiş'e Ziyaret

 

 

1339 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle